Täiesti salajane

Elu filmis või film elus?

E-riigina kuulsust koguval Eestimaal sarnaneb elu üha enam seebiseriaaliga. Ammustest aegadest tunnustatud püsiväärtused on keeratud pea peale, noorsugu elab virtuaalmaailmas ja lihtsat külameest kisub jooma.

Nii võibki juhtuda, et ühel heal päeval ei tee mõni inimene enam vahet, kas ta elab päris maailmas või filmis. Kuna kino tehakse kuni valitsuse tasemeni välja, siis ei ole mingi eriline üllatus, kui sinu ellu ilmub korraga luust ja lihast James Bond või vene luuraja Stirlitz, kes e-ajastule kohaselt ajavad taga kohvrit, millesse keegi lätlasest geenius on klahvide alla kokku viinud võimalused valitseda maailma.

Jant ümber kohvri käib Nuti-Lutsu külas, kus agent 007 täidab oma järjekordset missiooni. Loomulikult vahele jätmata ilusaid naisi ja Vodka-Martinit (raputatult, mitte segatult).

Ei puudu ka tulistamine, lennukid, džiibid ja plahvatused. Ja need kõik on päris tõelised. Tõelised on ka balletinumbrid, ooperiaariad ja etenduses kõlav muusika.

Erinevad kohvikud, puhvetid ja müügiletid avatakse juba kaks tundi enne etenduse algust ning tegelased ei poe kellegi eest peitu ka väljaspool etendust.

Mängivad: Veikko Täär, Peeter Sibul, Uno Nagelmaa, Manivald Paulson, Germán Gholami Torres-Pardo, Aveli Asber, Liili Saar, Kuldar Leis jt.